SIKÇA SORULAN SORULAR

  • Web sayfamızdaki fiyat bilgilerine, üye olmadan da ulaşabilirsiniz fakat alış veriş yapmak için üye olmalısınız.

  • Sipariş verebilmek için ana sayfada yer alan Yeni Üyelik Oluştur butonunu tıklayınız. Üyelik bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz ve KAYDET butonuna basınız.

  • www.animecenneti.com dan satın alacağınız ürünler ithalatçı ve üretici firmaların garantisi altındadır.Her ürünün garanti süresi ve şartları farklı olduğundan lütfen satın aldığınız ürünün kullanım kılavuzunu ve garanti belgesini kullanmadan önce mutlaka

  • Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan , ambalajını ve satılabilirliğini bozmadan teslim tarihinden itibaren ( 7 ) günlük süre içerisinde neden belirten yazınızı site içinden iletişim kısmından bildirdikten sonra nereye ve nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir.İade talebiniz onaylandıktan sonra, ürünün orjinal ambalajına koyarak animecenneti.com'un anlaşmalı olduğu kargo şirketi vasıtasıyla veya elden teslim edebilirsiniz. İade onayı aldıktan sonra, ürün faturası ile beraber eksiksiz orjinal ambalajında elimize ulaştıktan itibaren en geç 3 iş günü içerisinde ücreti kredi kartınıza , havale /eft yoluyla alışveriş yaptıysanız belirteceğiniz banka hesabınıza iade edilecektir. Ürünün animecenneti.com’a geri ulaştırma bedeli müşteri tarafından ödenmelidir.

SOSYAL MEDYA
facebook twitter


Tüm Hakları Saklıdır 2018